Гарантії та повернення

Гарантії:

Компанія Kerdis реалізує виключно високоякісні товари власного виробництва. Всі товари в асортименті магазину забезпечуються офіційною гарантією виробника. Срок гарантії різний для різних груп товарів. Тому ми радимо Вам попередньо уточнити термін гарантії в описі товару на сайті або у менеджера, що займається вашим замовленням.

Повернення / Обмін:

Компанія Kerdis працює для Вас виключно в правому полі. Відповідно до статті 9 Закону «Про захист прав користувачів» Ви маєте право в 14-денний термін (не враховуючи день покупок), повернути куплений товар, і ми забов'язовуємось повернути кошти, витрачені на придбання товару.

Повернення товару належної якості
Кошти буде повернено за умови, що товар належної якості не використовувався, зберігся його товарний вид, упаковка, користувацькі якості. Товарна накладна або чек видається разом із товаром. У разі невідповідності цих умов ми будемо змушені відмовити у поверненні коштів, а товар повернути покупцю.

Повернення товару неналежної якості
У разі, якщо Ви отримали товар неналежної якості - Вам необхідно зв’язатися з менеджером магазину для отримання подальших інструкцій з повернення товару.

Умови повернення товару
Так як ініціатором повернення є Покупець, то витрати за відправку товару назад оплачуються Покупцем, крім випадків повернення товару, який не відповідає замовленню або товару неналежної якості. У випадках, якщо доставка залишається несплаченою або вказана оплата післяплатою, ми не отримаємо посилку, вона повернеться Відправникові.